Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Aşağıda bulunan "siteden yararlanma koşulları" siteden yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır.

icramatik.com sitesine giriş yapılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır. 

icramatik.com sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Ücretsiz kısıtlı kullanıcı olmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak aktif olarak sitenin tamamından yararlanmak için alınması gereken "üyelik paketleri" için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir.
icramatik.com fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde icramatik.com  'dan yararlanamaz. Yine,icramatik.com ' un isim hakkı, içeriği, şablonu, tasarım içindeki tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının Icralik.com ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran  icramatik.com tarafından durdurulabilir.
 

 • Diğer bir kullanıcı, katılan veya 3. kişi veya varlık üzerinde her ne şekilde olursa olsun icramatik.com ve sağladıklarını kullanarak zararlı, tehdit edici ve rahatsız edici olmak,
 • icramatik.com 'a, hukuka aykırı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, kaba, müstehcen, adap ve ahlaka aykırı, ırkçı, etnik, veya bunlara benzer reddedilir nitelikte bilgi, veri, dosya, bağlantı, donanım, ileti veya diğer materyaller göndermek,
 • icramatik.comgörevli,üye ve onlarla sınırlı olmaksızın icramatik.com'da bulunan herhangi bir kişinin kişilik haklarını ihlal veya rencide etmek,
 • icramatik.com'a girerken veya ondan yararlanma sırasında nasıl olursa olsun, kasten veya kasdi olmaksızın, yürürlükteki herhangi bir yasa hükmünü çiğnemek,
 • O iş amacı ile düzenlenmiş alanlar dışında, istenmeksizin reklam ve promosyon materyalleri ile benzerlerini göndermek veya iletmek,


KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

icramatik.com, kullanıcılarından, web sitesinin birden çok değişik noktalarında ad, soy adı, e-mail adresi, posta adresi, ve bunlar gibi kişisel bilgiler isteyebilir.icramatik.com , topladığı bu bilgilerin tek sahibi olup, bu bilgileri, burada "yararlanma koşulları" nda açıklananlardan başka bir şekil ve amaçla 3. kişilere satmayacak, onlarla paylaşmayacak ve kullandırmayacaktır.

SİTEYE GİRİŞ

Bir kullanıcının icramatik.com 'a girebilmesi için öncelikle kayıt formunu eksiksiz bir biçimde doldurması gerekmektedir. Bu formda yer alan, isim ve e-mail adresi gibi bilgiler, icramatik.com tarafından site hakkında kullanıcının bilgilendirilmesi ve irtibat sağlanması için kullanılır.

SİPARİŞLER

Sipariş formu ile kullanıcıdan talep edilen isim ve gönderme adresi ile kredi kartı numarası ve son kullanma tarihi gibi ödeme bilgileri, sipariş edileni kullanıcıya ulaştıracak satıcı için sipariş formunun doldurulması ve siparişin bedelinin tahsili ile faturalandırılması, bu aşamalardan herhangi birisinde sorun çıkması halinde kullanıcı ile temasa geçilip sipariş işleminin tamamlanmasında kullanılır.

BAĞLANTILAR

icramatik.com, diğer sitelere bağlantılar içermektedir. Bu bağlantılar yolu ile ziyaret edilebilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensip ve uygulamalarından 'icramatik.com un sorumlu olmayacağı bilinmelidir. Bu "yararlanma koşulları" nda beyan edilen gizlilik sözü, sadece icramatik.com tarafından toplanan kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bağlantılarla geçiş yapılan sitelerin, ayrıca toplayacakları kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliğe yönelik beyanları bu sitelerde ayrıca okunmalıdır.

GÜVENLİK

icramatik.com, kullanıcı bilgilerini korumak için bütün ön uyarılara yer vermektedir. Kullanıcı, kişisel bilgileri icramatik.com 'a verdiğinde, bu bilgiler internet üzerinde veya diğer alanlarda korunur.

ÖZEL ÖNERİLER

icramatik.com, yeni kullanıcılarına, kullanıcı şifresi ve ismini,e-posta adresini doğrulamak için bir mesajı gönderir. Yine, ara sıra haber bülteni, ürün, servis, özel uğraşlar ve haberler ile ilgili bilgileri kullanıcılara gönderebilir. Bu bilgilerin kendisine ulaşmamasını isteyen kullanıcı kendisine mail gönderilmemesi seçeneğine sahiptir.

SİTE VE SERVİS KONUSUNDA GÜNCELLEŞTİRME

icramatik.com, aynı zamanda, site ve servisleri ile ilgili güncelleştirme açıklamalarını kullanıcılara gönderir. Kullanıcı servis hakkında önemli bilgiler içeren bu açıklamaları almak zorundadır icramatik.com. , servislerin istekleri ve kullanıcı e-mail ve telefon hesapları ile ilgili olarak kullanıcı ile iletişim kurabilir.

KİŞİSEL BİLGİLERDE DÜZELTME VE GÜNCELLEŞTİRME

Eğer kullanıcının kendisini tanımladığı kişisel bilgiler değişirse veya kullanıcı artık icramatik.com 'un kullanıcısı olmayı istemezse, icramatik.com kendisinde yer alan kullanıcıya ait kişisel verilerin yerinin değiştirilmesi, kaldırılması, güncelleştirilmesi veya düzeltilmesi yolunu sağlamaya çalışacaktır.

YARARLANMA KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK

icramatik.com, yukarıdaki "yararlanma koşulları" nı, site ana sayfasına göndererek ya da Haber Bülteninde duyurarak değiştirebilir. Kullanıcılar, site ana sayfasında ya da Haber Bülteninde yer alan değişikliklerden haberdar ve kabul etmiş sayılırlar.

YARARLANMANIN DURDURULMASI

icramatik.com, "yararlanma koşulları" na aykırı davrandığını düşündüğü herhangi bir kullanıcının icramatik.com 'dan yararlanmasına her zaman engel olabilir. Bu durumdaki kullanıcı, 'icramatik.comdan aktardığı tüm verileri yok etmek zorunluluğundadır.

GARANTİ ŞARTLARI

icramatik.com'un kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfi gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan icramatik.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.icramatik.com  olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez. Yine icramatik.com hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir icramatik.com.  kullanıcıları tarafından icramatik.com, 'dan yararlanılarak satın alınmaya karar verilen veya satın alınan herhangi bir ürünün kalitesi, güvenli oluşu, yasal oluşu fiyatı ve bunlar gibi özellikler icramatik.com 'un garantisinde değildir.

İADE

Tüm kullanıcılar için icramatik.com'da kısıtlı olarak sitede ihale dökümanlarını ana hatlarıyla inceleyebilmektedir.Bu şekilde icramatik.com 'un ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için açılmıştır. 'icramatik.com dan üyelik paketi satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış,örnek ihale dökümanları detayında ise ihale detaylarını da görebilmiştir.Bu üyelik paketlerimizi ve sistemimizi beğenmiş demektir. icramatik.com'dan yapılan alış veriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan üyelik paketlerin iadesi söz konusu değildir.


 

Son Eklenen İlanlar

İhale Arama Motoru

Tarih

:

Tür

:

Cinsi

:

Marka

:

Model

:

Şehir

:

İlçe

:

1. Tarih

:

2. Tarih

:

Fiyat

:
ile
Resimli İlanlar

Taşıt Ara

Marka

:

Model

:

Dosya No ile Arama

Dosya No

:

Tür

:

Son İhaleleri Ara

Bugün 128 adet ilan eklenmiştir.
Taşınmaz ihaleler: 66
Taşınır ihaleler: 62

Tür

:

Tarih

:

Haberler

 • Araç sahipleri dikkat! Son tarih 31 Aralık Araç muayenesi borçlarının yapılandırılmasında son tarih 31 Aralık olarak belirlendi.
  ...devamı için tıklayınız.
 • 2013 Yılında Dünya’da En Çok Toyota Tercih edildi. 2013 Yılında En Çok Toyota Satıldı.
  ...devamı için tıklayınız.
 • Yerli Elektrikli Araç Üretiminde Bir Aşama Daha Kaydedildi. Elektrikli araçların üretilmesi için TÜBİTAK’ın yürüttüğü projede ikinci aşamaya gelindi.
  ...devamı için tıklayınız.
 • Trafik Sigortasında Yeni Dönem. İyi Şöförler Daha Az Prim Ödeyecek! Trafik sigortasında yarı serbest uygulamadan, tam serbest uygulamaya geçildi.
  ...devamı için tıklayınız.